تمدید دومین فراخوان حمایت از کسب و کارهای داده‌های زیستی(NGS)

تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۹

تعداد بازدید : ۳۱۶

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

با توجه به درخواست‌های مکرر مخاطبین، مهلت شرکت در دومین فراخوان حمایت از کسب و کارهای داده‌های زیستی(NGS) تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ تمدید شد. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا منوی فراخوان‌های نوآورانه نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام کنند.

دومین فراخوان حمایت از کسب و کارهای داده‌های زیستی با همکاری مشترک سه سازمان «مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری»، «ستاد توسعه زیست فناوری» و «مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا» ذیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 

متقاضیان شرکت در فراخوان باید یک نمونه اولیه از طرح خود در حوزه داده‌های زیستی(NGS) داشته باشند و به دنبال راه‌اندازی یک کسب و کار (استارت‌آپ) حول طرح خود باشند. شایان ذکر است طرح‌هایی (اعم از خدمت یا محصول) که صرفا کارکرد پژوهشی دارند یا حجم بازار مناسبی برای راه‌اندازی یک کسب و کار ندارند در این فراخوان حمایت نمی‌شوند.  دانشگاهیان، پژوهشگران و شرکت‌‏های نوپا به عنوان توسعه‏‌دهندگان فناوری، شتاب‏دهنده‌‏ها، سرمایه‏‌گذاران، آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی به عنوان توسعه‌‏دهندگان کسب‌وکار و مشتریان مخاطب این برنامه هستند. علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ در دومین فراخوان حمایت از کسب و کارهای داده‌های زیستی شرکت کنند.

 

محورهای علمی دومین فراخوان حمایت از کسب‌وکارهای داده‌های زیستی(NGS) به شرح زیر است:

 

۱) تولید داده شامل دستگاه‌ها، کیت‌ها و مواد مصرفی

۲) پایگاه داده

۳) تحلیل داده

 

رویکرد این فراخوان حمایتی است و تمامی تیم‌ها می‌توانند در صورت کسب حدنصاب فنی و بازاری لازم از خدمات و حمایت‌های مادی و معنوی در حوزه داده‌های زیستی بهره‌مند گردند.

 

جهت ثبت‌نام در این دوره از نوپا می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۶۶۵۸۰۹۴۳-۰۲۱

 

 

نظر شما