آغاز پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا

تاریخ : ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

تعداد بازدید : ۲۸۹

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از مورخ ۱ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ آغاز شده است.

 مهلت شرکت در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا تا ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹ تمدید شد. متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا در بخش فراخوان‌های نوآورانه نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام کنند.

 

فراخوان نوپا یک فرصت عالی برای استارت‌‌آپ‌های حوزه فناوری‌های همگرا فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های آموزشی فراخوان، محصول و کسب و کار خود را در حوزه فنی و بازار توسعه دهند و پس از نگارش مدل کسب و کار خود، با سرمایه‌گذاران و مشتریان بالقوه آشنا شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

 

 

 

استارت‌آپ‌هایی که در فرآیند داوری انتخاب می‌شوند، در جلسات راهبری برنامه شرکت خواهد کرد. در جریان این جلسات نیازهای هر طرح بررسی می‌شود و متناسب با آن خدمات و حمایت‌های برنامه در اختیار تیم‌ها قرار می‌گیرد. اکثر تیم‌ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش‌شتابدهی) شرکت می‌کنند.

 

برنامه نوپا به ارتقا فنی و بازاری محصول شما کمک می‌کند و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را برای شما تسهیل می‌کند. هویت‌بخشی به محصول  و شرکت شما از دیگر رسالت‌های نوپاهای فناوری‌های همگرا است که برای استارت‌آپ‌ها نیازی خطیر به شمار می‌رود.

 

طرح‌هایی که زودتر ارسال شوند شانس بیشتری برای جذب در مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتابدهنده‌ها دارند و در صورتی که دیرتر ارسال شوند ممکن است ظرفیت پذیرش آن‌ها تکمیل شود.

 

 شایان ذکر است تنها طرح‌هایی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که اولا در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک قرار بگیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه نوپاهای فناوری‌های همگرا تماس حاصل فرمایید.

 

تلفن: ۶۶۵۸۰۹۴۳-۰۲۱

فکس: ۴۳۸۵۹۲۴۷-۰۲۱

رایانامه:  Startup@nbic.ir

حساب کاربری در شبکه اجتماعی:  NBICstartups@

 

 

 

نظر شما