اپلیکیشن تاتی، دستیار هوشمند والدین در مراحل فرزندپروری

تاریخ : ۰۴ آذر ۱۴۰۰

تعداد بازدید : ۱۳۳

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

دستیار هوشمند والدین در مراحل فرزندپروری نیز هست. تاتی در فاصله نوزادی تا ۶۶ ماهگی یا به عبارتی از اول تولد تا ۵ و نیم سالگی فرزندتان، همراه شماست و شما را در این مسیر، یاری و همراهی می کند. این اپلیکیشن بصورت رایگان قابل استفاده است.

مغز کودکان در سال‌های اولیه زندگی، در هر ثانیه بیش از یک میلیون اتصال عصبی جدید می‌سازد. در جریان این سال‌های سرنوشت ساز، تقویت مداوم تجارب مثبت، نقش بسزایی در توسعه بهینه مغز کودکان داشته و سرمایه‌ای موثر برای سال‌های آتی و زندگی آن‌هاست. اپلیکیشن تاتی با ارائه صدها بازی و فعالیت شناختی برای کودکان صفر تا شصت ماه، ضمن ارزیابی مستمر کودکان به کمک آزمون‌های استاندارد، محتوای متناسب با وضعیت آن‌ها ارائه خواهد داد.
این برنامه به منظور ایجاد تعامل موثر و پرکیفیت کودک و والد با ارائه راهکارهای ارزیابی تکامل کودکان و فعالیت‌های شناختی، هدف خود را توانمندسازی پدران و مادران به عنوان اولین و مهمترین آموزگاران کودکان قرار داده است. محتوای ارائه شده در این برنامه بر منبای مطالعات علمی است و متناسب با سن و وضعیت کودکان شخصی سازی می‌شود.
تاتی منابع کافی برای شما به منظور پشتیبانی از کودکانتان در مسیر رشد و تکامل قرار خواهد داد. همه می‌دانیم که کودکان متفاوت از یکدیگرند؛ از این رو اولویت ما تامین محتوایی دقیق و علمی متناسب با وضعیت کودکان شماست.
بازی و فعالیت‌های ارائه شده، گام به گام مهارت کودکان شما در حوزه‌های مهمی چون یادگیری، زندگی اجتماعی، حرکات بدنی و حل مسئله تقویت خواهد کرد. این برنامه با ارائه مقالات موثر، دانش و علم مربوط به هر مهارت را نیز فراهم خواهد کرد.
ضمن ارتقا قابلیت‌های شناختی برای همه کودکان در موارد معدودی که نیاز به رسیدگی جدی‌تر است، ارزیابی‌های تاتی، والدین را قادر می‌سازد که در اولین زمان ممکن اختلال را شناسایی کرده و با مراجعه به مراکز بالینی به آن رسیدگی کنند.
تاتی همراه خردمند والدین جهت ارزیابی و توسعه قابلیت‌های شناختی کودکان برای خلق خاطره‌های شیرین و افزایش کیفیت زمان‌هایی است که با کودکانتان سپری می‌کنید. تیم تاتی مجموعه‌ای از اساتید و محققین دانشگاه تهران است.

ویژگی‌های نسخه کنونی : (استفاده از صفحات اپ برای برخی از ویژگی‌ها)
• ارزیابی شناختی کودک با آزمون‌های استاندارد جهانی زیر نظر متخصصان حوزۀ سلامت کودک در دانشگاه تهران
• دسترسی به صدها بازی و فعالیت‌ شناختی متناسب با سن و نتیجه ارزیابی‌های انجام شده.
• ارائه نمودار رشد توانایی‌های شناختی در حوزه‌های کلیدی حل مسئله، ارتباطات اجتماعی، زبان و فعالیت‌های فیزیکی
• دسترسی به مقالات علمی در حوزه‌های مرتبط با فرزند پروری، سلامت، آموزش و تربیت کودکان

نظر شما