چارسو

نشریه چارسو، مجله‌ای دانش آموزی در حوزه فناوری‌های همگرا (Converging Technologies) است که از آبان ماه 1394 منتشر می‌شود.
چارسو تلاش می‌کند تا دانش آموزان کشورمان را با کاربردهای و قابلیت‌های حاصل از همگرایی فناوری‌های نانو (Nano) ، بیو (Bio) ، اطلاعات (Info) و شناختی (Cogno)آشنا سازد.
این نشریه می‌کوشد تا دانش آموزان را برای نقش آفرینی فعال در توسعه فناوری‌های همگرا آماده کند و در کنار سایر برنامه‌های این حوزه، زمینه تسریع پیشرفت علمی و فنی ایران اسلامی را فراهم آورد.

چارسو به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ، به صورت الکترونیکی منتشر میشود. در این راستا، از همه پژوهشسراهای دانش آموزی، وب سایتهای شخصی و عمومی دعوت میشود تا با انتشار رایگان نسخه الکترونیک نشریه چارسو، زمینهی مطالعه آن توسط حداقل 5000 دانش آموز در ماه را فراهم آورند.  این وب سایتها به عنوان مراکز همکار در توزیع نشریه چارسو محسوب شده، نام و نشانی آنها در بخش "مراکز توزیع نشریه چارسو" درج می شود. 
برای این کار لازم است تا مدیر وب سایت، پس از انتشار فایل چارسو در سایت خود، با ارسال یک ایمیل به charsooo@nbic.isti.ir ما را از نام و نشانی وب سایت خود مطلع سازد.


.

آرشیو سالیانه

سال
سال 1395
سال 1394